Slavnostní rozloučení se žáky devátých ročníků

Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho, ani vy… Letošní rok uběhl jako voda a nastal čas rozloučit se se žáky devátých ročníků.

Ti, které potkáváme po celý rok na školních chodbách v tričku a v džínách, se oblékli do slavnostního a najednou z nich byly mladé dámy a mladí pánové – budoucí studenti středních škol. V krásných prostorách knihovny státního zámku převzali z rukou třídních učitelek poslední vysvědčení na základní škole. Všichni učitelé vám přejí krásné prázdniny, hodně úspěchů do dalšího studia a splnění vašich snů.


Zobrazení: Alba | Podle data

Rozloučení 9


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta