Anglická konverzační soutěž nejmladších žáků

V naší škole mají žáci anglický jazyk již od 1. ročníku, zvládnou tedy už na konci prvního stupně pěkně komunikovat a mají na svůj věk bohatou slovní zásobu.

V červnu jsme proto uspořádali konverzační soutěž pro žáky 4. a 5. ročníku, aby si žáci vyzkoušeli mluvit anglicky i s někým jiným než se svou paní učitelkou ve vyučovací hodině. První částí soutěže byl poslech s porozuměním, ze kterého vzešlo 12 finalistů. Jejich úkolem bylo zajímavě se představit, reagovat na otázky poroty, za půl minuty si vzpomenout na co nejvíce slovíček z vylosované oblasti a ve větách popsat obrázek. I přesto, že tréma v mnoha případech sehrála svou roli, podali všichni výborný výkon a ujistili nás, že se v zahraničí bez problémů domluví. Na stupních vítězů se umístili:

  1. Oliver Kuna (5. A)
  2. Viktorie Lišková (5. A)
  3. Denisa Chadimová (4. B)

Zobrazení: Alba | Podle data

Anglická konverzační soutěž nejmlad


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor