Slavnostní předávání vysvědčení

Na naší škole je dlouholetou tradicí, že se žákům pátých ročníku předává poslední jejich vysvědčení z prvního stupně slavnostně a v přítomnosti rodičů.

Letošní rozloučení jsme pojali jako neformální setkání na naší školní zahradě, jako zahradní párty. Pod dvěma velkými stany bylo ve spolupráci s rodiči připraveno bohaté občerstvení, k dispozici byly špekáčky, chléb k opékání, točená limonáda a další trochu chlazené nápoje. Nejprve bylo slavnostně předáno vysvědčení všem žákům, potom děti zazpívaly píseň na rozloučenou, kterou samy otextovaly a na závěr zatančily svoje pirátské vystoupení. Následovala volná zábava, kdy se všichni občerstvili, rodiče si popovídali, děti se vyřádily na zahradě. Těší nás, že jsme rozloučili všichni společně přesně tak, jak jsme se po celých těch pět let znali. Jako přátelé. Všem, již budoucím šesťákům, přejeme šťastné vykročení na druhý stupeň.


Zobrazení: Alba | Podle data

Slavnostní předávání vysvědčení


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna