TURNAJ V MINIVOLEJBALU

Ve středu 13. 3. 2019 proběhlo závěrečné kolo Poháru Vysočiny Barevného minivolejbalu 2018/2019. Již tradičně se turnaj konal na základní škole T.G.M v Třebíči.

Žáci naší školy po dobu celého turnaje statečně bojovali. Z vyhraných zápasu měli obrovskou radost, a že se někdy zápas nepodařil, co naplat, i takový sport je. Velká gratulace patří Adamu Šoltézovi a Martinu Krčálovi, kteří vybojovali celkové první místo a získali tak putovní pohár ve žluté barvě (nejnižší kategorii). Za krásný výkon je třeba poděkovat i Nikol Zedníčkové a Zdenku Číhalovi, kteří odehráli zápasy ve stejné kategorii. V oranžové barvě vybojovali celkové třetí místo Václav Kosour a Radovan Odrazil. Ve stejné barvě si výborně asi výborně vedli i Jana Kryštofová a Vojtěch Komárek. Všem našim malým sportovcům děkujeme a v dalším ročníku přejeme hodně úspěchu.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina