PRVŇÁCI NA ŠKOLE VE ŠKOLE

Zdá se vám, že v tom názvu něco nesedí? Máte pravdu. Všichni přece jezdí na školu v přírodě.

My jsme se ji ale pro letošní rok rozhodli malinko přejmenovat na „školu ve škole“, i když její myšlenka samozřejmě zůstala stejná. Ptáte se proč? Děti si totiž moc přály vyzkoušet spaní ve škole a škola v přírodě pro to byla ideální příležitostí. Zároveň bylo skvělé poznat trochu více a z jiné stránky místo, kde žijeme či chodíme do školy. Během dvou dnů jsme toho stihli opravdu hodně. První den jsme si užili spoustu zábavy a legrace v domě dětí a mládeže, kde pro nás byly přichystány sportovní aktivity pod vedením skvělých lektorů. Ve škole jsme si pak vyrobili tematická trička, na školním pozemku opékali špekáčky, vyzkoušeli stezku odvahy v hrůzostrašných prostorách naší šatny a užili si večerní kino. Druhý den jsme procházkou vyrazili na zdejší zámek. Po cestě jsme pozorovali krásy místní krajiny, při prohlídce, kterou jsme měli mile zpestřenou o průvodce z řad žáků devátých ročníku ZŠ Komenského, jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. V zámeckém parku jsme si zahráli hry a poté jsme se konečně dočkali dlouho očekávaného pikniku s pizzou. Na závěr celé akce jsme pak nabyté zážitky výtvarně ztvárnili křídami na chodníku před školou. Jsme rádi, že se naše první „škola ve škole“ vydařila a věříme, že si děti odnáší milé zážitky a zůstanou jim pěkné vzpomínky.  


Zobrazení: Alba | Podle data

PRVŇÁCI NA ŠKOLE VE ŠKOLE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta