LYŽAŘSKÝ KURZ - KRALIČÁK

Hned po páťácích odjeli na hory žáci sedmého a osmého ročníku. Počasí bylo objednané a po celý týden jsme měli úžasné podmínky pro lyžování.

Sjezdovky byly krásně upravené, hodně sněhu a teploty lehce pod nulou. To vše nám usnadnilo výuku lyžování a všem se zpříjemnil prožitek z jízdy. Kromě lyžování měly děti vyžití i v dalších aktivitách. Hojně využívaly bazén, hrály bowling a ping pong, a další hry probíhaly v rámci pestrých večerních programů. Byli jsme se podívat i na rozhledně Štvanice. Podle informací od žáků se jim kurz velmi líbil, ale pro většinu byl příliš krátký.

Krátké video (facebook)


Zobrazení: Alba | Podle data

LVK


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor