Do Brna za zábavou a poučením

Ve středu 16. června vyrazili žáci 6. tříd autobusem na výlet do Brna. Hned od rána vítala výletníky obloha bez mráčku.
Do Brna za zábavou a poučením

První zastávkou se stala ZOO Brno. Stejný nápad mělo spousta dalších škol, takže jsme měli trochu strach, že se na nás s prohlídkou nedostane. Naštěstí je ZOO dost velká a strávili jsme zde více než dvě hodiny pozorováním zvířat, seznamováním se s fakty a zajímavostmi o nich, někteří si zpestřili dopoledne jízdou zoo vláčkem. Následoval přesun do přístaviště v Bystrci. Výlet jsme zakončili plavbou po Brněnské přehradě. Na konečné ve Veverské Bítýšce na nás čekal pan řidič a mohli jsme – značně unaveni sluncem – vyrazit na cestu domů. Těšíme se na příští rok.


Přidáno 22. 6. 2021, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor