Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

Konkurence se v této největší chemické soutěži rok od roku zvyšuje a naše škola se do ní zapojuje pravidelně.
Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

Žáci si v této soutěži ověřují své teoretické znalosti z oblasti chemie. V letošním ročníku svoje vědomosti změřilo 185 žáků nejlepších na chemii z jihomoravského kraje. Naši školu v krajském kole reprezentovali Dominik Galvánek, Hana Špačková a Pavel Žák. Tito nejlepší řešitelé školního kola poznali, jak náročné je studium technických oborů – zejména fyziky a chemie. Přesto si naši žáci nevedli v převeliké konkurenci vůbec špatně a umístili jsme se zhruba v polovině výsledkové listiny. Děkujeme žákům za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí ve studiu.


Přidáno 21. 12. 2022, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta