YPEF (Young People in European Forests)

V úterý 11. 2. jsme se zúčastnili soutěže YPEF, splnili jsme náročné testové otázky a ještě těžší poznávačku.

YPEF je znalostní soutěž zaměřena na žáky a studenty všech základních a středních škol.Cílem této soutěže, která má své kořeny u polských lesníků, je zlepšit povědomí zejména mládeže, ale i celé společnosti, o významu lesů a zdůraznit význam lesnictví v současné době. Jedná se o mezinárodní soutěž, do které jsou aktivně zapojeny lesnické instituce z cca 10 zemí Evropy. Na organizaci soutěže v ČR se přímo podílejí střední lesnické školy a Fakulta lesnická a  dřevařská České zemědělské univerzity v Praze. Akci podporuje Ministerstvo  zemědělství, Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR a některé soukromé  společnosti. Otázky do místních a regionálních kol připravují členové národní koordinační skupiny YPEF.

Děkujeme za vzornou reprezentaci těmto žákům: Jakub Mihálik, Tomáš Hadraba, Kryštof Blažek, Petr Konečný, Josef Móczár a Adam Všetečka.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna