Duhová notička 2019

V letošním roce naše škola uspořádala již třetí ročník regionální pěvecké soutěže s názvem Duhová notička. Zúčastnilo se celkem třicet sedm žáků z osmi škol našeho regionu. Děti mohly zpívat pouze českou písničku.

Každý rok máme danou společnou píseň, kterou si na závěr zazpívají úplně všichni i porota. Porotu letos tvořili zástupci DDM Náměšť n/O, ZUŠ Náměšť n/O, paní ředitelka ZŠ Husova Náměšť n/O a dvě vylosované paní učitelky ze zúčastněných škol. Vystoupení jednotlivých soutěžících byla velmi pěkná a porota měla těžké rozhodování. Hodnocena byla první tři místa, ale drobnou odměnu získaly všechny děti. Cílem této soutěže je děti i učitele motivovat ke zpěvu a k účasti v dalším ročníku. Za naši školu se v I. kategorii na prvním místě umístila Markéta Dufková, ve II. kategorii se na  prvním místě umístila Ema Vorlová a ve III. kategorii se na třetím místě umístila Sára Koubková. Gratulujeme. Už teď se těšíme na příští ročník.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor