Poslední škola v přírodě

Žáci pátého ročníku zažili v týdnu od 17. červa své další poslední.

Tentokrát společnou školu v přírodě. Také letos jsme se vydali do Heřmanova, kde to dobře známe. Těšili jsme se na vodní bitvy, opékání špekáčků, letní kino a noční hru. Dopoledne jsme se věnovali čtení, rýsování a práci v terénu. Odpoledne byla vyhrazena vodním bitvám, fotbalu a dalším sportovním aktivitám. Nezapomněli jsme ani na výtvarnou výchovu a hudebku. Jako správní fanoušci národního týmu jsme fandili fotbalu a s piráty se na během promítání letního kina vydali do Karibiku. Žáci si také sami připravovali snídaně a jednu večeři. Na tradiční opékání špekáčků se všichni těšili. Poslední večer jsme si u ohně zahráli hru s názvem Stezka přání. Poslední den snídaně, úklid ubytování, rychlé tmelící aktivity a po obědě jsme vyrazili domů. Unavení, ale spokojení, že se naše poslední škola v přírodě povedla.


Zobrazení: Alba | Podle data

Poslední škola v přírodě


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor