KRAJSKÉ KOLO V PŘEHAZOVANÉ

V sobotu 11. března jsme na naší škole uspořádali opět po roce krajskou soutěž v přehazované.

Měli jsme účast ve všech soutěžních kategoriích, v kategorii starších chlapců dokonce dvojnásobnou. Největšími konkurenty pro naše týmy byli tradičně volejbalisté z Hrotovic, ale ani ostatní družstva nijak nezaostávala, a tak jsme mohli být svědky velmi vypjatých situací a napínavých soubojů o každý bod. To také vedlo k hlasité podpoře diváků, která byla v tomto ročníku opravdu nevídaná a podílela se na výborné soutěžní atmosféře. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

Výsledky našich družstev:

Mladší žáci (smíšená družstva): 3. místo

Starší žákyně: 1. místo

Starší žáci A: 2. místo

Starší žáci B: 4. místo


Zobrazení: Alba | Podle data

Přehazovaná


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta