POHÁR ROZHLASU

V úterý a ve středu (14. a 15. května) se na atletickém stadionu Spartaku Třebíč odehrála okresní kola v Poháru rozhlasu.

V úterý závodili mladší kluci a ve středu potom starší. Na obou závodech jsme mohli vidět velice pěkné výkony, i když v některých disciplínách závodníky limitovalo velmi chladné počasí. Obě družstva měla největší úspěch ve štafetě na 4x60 metrů. Mladší žáci si doběhli pro 2. místo ve složení: Blažek, Chmelíček, Dvořák, Všetečka – všichni ze 7. ročníku. Starší žáci ve složení Štolfa A., Štolfa M., Stojaník a Cejnar (všichni 8. ročník) byli třetí. V individuálních výkonech stojí za zmínku osobní rekord Petra Konečného (skok do výšky) v kategorii mladších žáků, který měl hodnotu 142 cm a nakonec mu tento výkon stačil na celkové čtvrté místo. Dále byl velmi slušný běh Kryštofa Blažka na trati 60 metrů, kde skončil stejně jako Petr čtvrtý. Ve starších žácích si nejlépe vedl Šimon Dvořák, který v běhu na 1500 metrů vybojoval v početném startovním poli 8. místo.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna