STRAŠIDELNÁ ŠKOLA

Letos se na naší škole opět uskutečnila Strašidelná škola. Tentokrát se konala ve čtvrtek 19. 1. 2023 na téma „Útěk z vězení Husovka“.

Vězení hlídali mozkomorové a Harry Potter, čarodějové, šašci z hororu „It“, psychiatričtí pacienti, lékaři a další. Všichni účastníci měli před sebou nelehký úkol, kdy museli projít neosvětlenou hrůzostrašnou trasu. Po cestě bylo rozmístěno 9 stanovišť s různými děsivými úkoly. Šílený smích, hrozivé zvuky a skřeky, ze kterých běhal mráz po zádech, se po škole ozývaly celé 3 hodiny.  Vše bylo zakončeno čarodějnickou laboratoří, kde si stateční návštěvníci vyzkoušeli různé pokusy.

Toto vše si pro děti z Náměště a z okolí připravili senátoři naší školy. Máme velkou radost, že se akce povedla. Přišlo téměř 300 návštěvníků, kterým se podařilo uniknout z vězení Husovka. Dobrovolné vstupné 6 745 Kč poputuje na Dobrého anděla. Už teď se těšíme na další společnou akci.

YouTube video


Zobrazení: Alba | Podle data

STRAŠIDELNÁ ŠKOLA


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna