POSTUP DO KRAJSKÉHO KOLA

V úterý 8. března se konalo v Třebíči okresní kolo v recitaci, na které postoupily děti z 1. a 2. místa školního kola. Za naši školu to byla Magdaléna Štěpánková z 2. A, Tomáš Staněk ze 3. A, Laura Hlavnová a Nikol Zedníčková z 5. B.

Všechny děti podaly skvělý výkon, za který si vysloužily potlesk, pamětní list a drobnou odměnu.

Laura Hlavnová byla oceněna za její podání úryvku z Dášeňky od Karla Čapka čestným uznáním poroty. Nikol Zedníčková zaujala svým vystoupení s úryvkem Ronja, dcera loupežníka od Astrid Lindgrenové natolik, že si vybojovala postup do krajského kola, které se koná 26.4. 2022.

Našim recitátorům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Nikol přejeme hodně štěstí v krajské kole.


Zobrazení: Alba | Podle data

Recitace - okresní kolo


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina