Lyžařský výcvikový kurz 2020 (videospot)

Hned v prvním lednovém týdnu jsme se sedmáky vyrazili na lyže do Jeseníků. Počasí nám vykouzlilo opravdu nádhernou podívanou.

Od neděle do středy jsme měli azuro, všude dost sněhu a ideální podmínky pro lyžování. Začátečníci se základy prokousali velmi rychle, a tak jsme hned od druhého dne všichni sjeli celý kopec a vyjeli na lanovce. Zkušení lyžaři se zase zdokonalovali v technice a vylepšovali carvingový oblouk. Své lyžařské dovednosti si pak žáci otestovali v závodech ve slalomu. Celý týden jsme v rámci večerních programů soutěžili s družstvy v různých aktivitách. Na konci kurzu jsme aktivity zhodnotili a nejlepší týmy odměnili. Všichni hodnotili kurz pozitivně a někteří by si ho nejraději hned zopakovali.

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna