ŠKOLNÍ PLES

V pátek 6. ledna se uskutečnil ples k 60. výročí založení naší školy. Zároveň se stal první společenskou akcí v nově zrekonstruované sokolovně v Náměšti.

Kromě hlavního programu si tak hosté mohli užívat i nových prostor, pro takovou akci opravdu důstojných, a provést jejich „zatěžkávací zkoušku“. Ke skvělé atmosféře přispěla hojná účast a výborný hudební doprovod kapely Stone. Program plesu příjemně zpestřila taneční vystoupení našich deváťáků, a že se jim povedla. Při pohledu na dojaté tváře rodičů a prarodičů jsme nepochybovali, že jsou na své potomky právem pyšní. V průběhu večera probíhala také soutěž o ceny. Na ty nejhodnotnější si však hosté museli počkat do půlnočního losování. Věříme, že všechny ceny, nejen ty hlavní, své nové majitele potěšily a vykouzlily jim úsměv na tváři. V našich očích se ples opravdu vydařil a máme obrovskou radost, že se líbil i našim hostům.

Bez podpory veřejnosti, zřizovatele a sponzorů by však nic z toho nešlo. Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se na přípravách a organizaci plesu jakkoli podíleli či jej jinak podpořili. Děkujeme!

Krátký videospot


Zobrazení: Alba | Podle data

Školní ples


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor