Dopravní soutěž mladých cyklistů

Naše škola hostila 24. května oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů.

Na týmy čekaly disciplíny: jízda zručnosti, test pravidel silničního provozu, test první pomoci a jízda dle pravidel silničního provozu na dopravním hřišti (nakonec zrušena kvůli nepřízni počasí). V mladší kategorii naši školu reprezentovali Elen Běhalová, Kateřina Komárková, Tomáš Staněk a Šimon Jura, kteří obsadili krásné druhé místo. Mezi staršími se do soutěžení pustili Šarlota Sofie Horká, Nikol Zedníčková, Lukáš Valíček a Jaroslav Chlanda, kteří svoji kategorii vyhráli a postoupili do krajského kola, které se bude konat v Jihlavě. Děkujeme všem hlavně za to, že i v nepříznivých podmínkách je neopouštěl elán a chuť ukázat, co v sobě mají. Gratulujeme k výkonům a přejeme zdar do krajského kola.


Zobrazení: Alba | Podle data

Dopravní soutěž mladých cyklistů


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina