Lotrando a Zubejda (video)

V posledním týdnu školního roku sehráli žáci naší školy v nově opravené sokolovně divadelní představení Lotrando a Zubejda.

Režie se ujala paní asistentka Barbora Potůčková. Pohádku nacvičovalo od jara 35 mladých divadelníků napříč ročníky. Užít si prkna, která znamenají svět mohli stejně tak prvňáčci jako deváťáci. Bylo nutné se sžít se svou rolí a naučit se nejen mluvené slovo, ale i písničky. V den D panovala ta správná předpremiérová nervozita. Dopoledne jsme sehráli pohádku pro 1. a 2 stupeň a odpoledne pro rodiče a veřejnost. Velký potlesk byl pro všechny tou největší odměnou. Toto představení symbolicky zakončilo sérii oslav šedesátého výroční ZŠ Husova.

Video ke zhlédnutí


Zobrazení: Alba | Podle data

Lotrando a Zubejda


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor