KRAJSKÉ KOLO V PŘEHAZOVANÉ

V sobotu 6. listopadu se v naší tělocvičně odehrálo krajské kolo v přehazované.

Startovaly kategorie mladších žáků MIX (chlapci i dívky v jednom družstvu) a kategorie starších chlapců a starších dívek. Naše škola obsadila obě starší kategorie, které byly velice vyrovnané, a tak se při jednotlivých zápasech bylo opravdu na co dívat. Některé sety byly tak napínavé, že se v závěru čekalo až na dvoubodový rozdíl. Nejlépe si vedla družstva z Hrotovic, která jsme ani přes všechno úsilí nedokázali porazit. Ostatní utkání ale probíhala v náš prospěch a v obou kategoriích jsme skončili na pěkném druhém místě. Všem žákům děkujeme za účast a gratulujeme ke skvělému výsledku.


Zobrazení: Alba | Podle data

KRAJSKÉ KOLO V PŘEHAZOVANÉ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš