Do Brna za zábavou a poučením

V úterý 18. června vyrazili žáci 8. B na třídní výlet do Brna.

Kromě jasné oblohy bez mráčku je čekal taktický boj dvou „nepřátelských“ skupin v Paintball Aréně v Králově Poli. Lítý boj trvající celých pět kol po sobě zanechal zarudlé, postupně modrající fleky jako symboly „utrpení“ při zásahu protivníkem a vyčerpané střelce, kteří si pochvalovali nečekaně intenzivní zážitek z boje muže či ženy proti muži či ženě. Pak následovala asi hodinu a půl trvající historicko-naučná procházka z Krpole až do centra na Špilberk. Zde již téměř totálně zdecimovaní malí bojovníci vyslechli několik faktů a zajímavostí (když si to třídní úča nemohla odpustit) o Brně a okolí a po krátké pauze na občerstvení vyrazili vlakem zpět k domovu.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina