JEN SI, DĚTI, VŠIMNĚTE, CO JE KRÁSY NA SVĚTĚ…

Chlapci a děvčata z 1.B motivováni těmito úvodními verši od Jana Čarka se v rámci mezipředmětových vztahů vydali ven do nedalekého okolí školy, aby pozorovali podzimní přírodu a zároveň si všímali všech jejích podob a krás.
JEN SI, DĚTI, VŠIMNĚTE, CO JE KRÁSY NA SVĚTĚ…

Počítali, porovnávali množství a velikosti, zkoumali všechny barevné kombinace podzimu, pojmenovávali rostliny, stromy, keře, ptáčky, hmyz a jiné živočichy a také v rámci českého jazyka spojovali s počátečními hláskami a určovali počet slabik. Všem skupinám se podařilo nasbírat většinu zadaných přírodnin, které cestou hledali… Počasí nám ještě krásně přálo, tak není divu, že se děti vrátily zpět do školy nadšené, radostné a spokojené.


Přidáno 26. 10. 2021, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta