REPUBLIKOVÉ FINÁLE V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

V sobotu 8. června se konalo na atletickém stadionu v Pardubicích republikové finále v atletickém čtyřboji, kdy se soutěžilo v tradičních disciplínách – sprintu, skoku dalekém, hodu a běhu na střední trať.

Soutěž pod hlavičkou České asociace sportu pro všechny (ČASPV) má již svoji tradici. Do letošního finále se za kraj Vysočina probojovali zástupci z Náměště nad Oslavou a Křižanova.

V tento slunný den bez mráčků si téměř všichni zástupci naší školy vylepšili svůj výkon z krajského kola, někteří závodníci i svůj osobní rekord. Výsledkem snažení účastníků naší školy byl zisk tří zlatých medailí, které vybojovala Nikol Zedníčková, Martin Krčál a Jakub Janda. Dvou stříbrných, které získali Oliver Kuna a Dominik Bednář. Skvělé třetí místo, navzdory problémům s kolenem, získala Monika Betková.    

Konečné umístění žáků:

DÍVKY: L. Kunová (6. místo), L. Rousková (5. místo), T. Šabatková (25. místo), K. Šabatková (28. místo), V. Sochorová (7. místo), E. Běhalová (6. místo), Nela Zedníčková (20. místo), Nikol Zedníčková (1. místo), E. Betková (12. místo), M. Betková (3. místo), E. Mayerová (6. místo)

CHLAPCI:  O. Kopuletý (5. místo), F. Pospíchal (8.místo), A. Polehla (13. místo), O. Kuna (2. místo), T. Staněk (6. místo), M. Krčál (1. místo), D. Bednář (2. místo), F. Kopuletý (6. místo), T. Štěpnička (7. místo), J. Janda (1. místo), J. Sobotka (11. místo).

 

 Všem závodníkům patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci naší školy, našeho města a celého kraje Vysočina.

 


Zobrazení: Alba | Podle data

Atletický čtyřboj


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor