Beseda o Jižní Koreji a jaderné energetice s Janem Hruškovičem

Velmi nás potěšilo, že si na nás udělal čas náš bývalý žák Honza Hruškovič.

Honza nyní studuje v Jižní Koreji jaderné inženýrství na velmi prestižní mezinárodní škole KINGS (KEPCO International Nuclear Graduate School). Pro naše žáky 9. ročníků si připravil přednášku o Jižní Koreji a jaderné energetice. Seznámil nás například s problematikou, kterou se zabývá (design palivových tyčí a jejich vkládání do reaktoru), místní kulturou nebo korejskými zvyklostmi. Mimo jiné žákům předal cenné rady do života a na co se během studia na střední škole zaměřit, aby z nich byli úspěšní lidé ve svém oboru. Přednáška byla nesmírně poutavá a zajímavá. Honzovi moc děkujeme a přejeme mu hodně štěstí v jeho budoucí perspektivní kariéře.


Zobrazení: Alba | Podle data

Jižní Korea


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina