VYBÍJENÁ – OKRESNÍ KOLO

Ve čtvrtek 21. dubna se v Jaroměřicích konalo okresní kolo ve vybíjené. Vzhledem k tomu, že po domluvě se školami neproběhla okrsková kola, sjelo se na tento turnaj hned 9 škol a konkurence byla tedy nabitá.

Naše družstvo vyhrálo všechny zápasy v základní skupině a postupovalo z 1. místa. Bohužel se nám nepodařilo zvítězit v klíčovém vyřazovacím souboji, kde nás těsně porazily Jaroměřice a tak jsme do bojů o medailové pozice nezasáhli. I tak jsme ale skončili na velmi pěkném děleném 4. místě. Všem našim sportovcům gratulujeme!

Sestava: Bednář, Kopuletý F., Kafka, Krumpholz, Šoltés, Vrba, Jadámek, Krčál M., Číhal Z., Číhal M., Sázavský M., Tomek, Zedníčková N.


Zobrazení: Alba | Podle data

VYBÍJENÁ – OKRESNÍ KOLO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor