JOB SHADOWING (STÍNOVÁNÍ) VE ŠPANĚLSKU

Koncem května jsem měla možnost v rámci programu Erasmus + poprvé navštívit školu v jiné zemi. Vybrala jsem si „Colegio Inmaculada Jesuitas de Alicante“ - soukromou jeziuitskou školu v krásném španělském letovisku Alicante.

Součástí školy je mateřská školka, první i druhý stupeň základního vzdělávání a střední škola.
Školu navštěvuje zhruba 1700 žáků  a zaměstnáno je zde přes 100 učitelů. V komplexu budov se kromě klasických tříd a jídelny nachází i velká modlitební síň s oltářem. Všichni žáci, kromě středního stupně, nosí školní uniformy.

Během svého týdenního pobytu jsem měla možnost navštívit výuku přírodovědných předmětů (biologie, matematiky, fyziky) a hudební výchovu. Byla jsem součástí dvou projektů - ekologického projektu o čistotě moří a Newtonových zákonů v souvislosti s nutností používání pásů v autě.

Všichni učitelé byli velmi milí, ochotní k diskuzi a sdílení svých zkušeností s různými formami výuky, studijních materiálů a vzdělávacích platforem. Někteří studenti se také zapojovali do diskuzí a velmi se zajímali o Českou republiku.

Závěrem bych chtěla říct, že se mi pracovní pobyt velmi líbil a obohatil mě o spoustu zajímavých nápadů do výuky.

                                                                                                             Mgr. Hedvika Kopečná


Zobrazení: Alba | Podle data

JOB SHADOWING VE ŠPANĚLSKU


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina