Mikulášská laťka

Naše tradiční Mikulášská laťka se tentokrát konala v pátek 7. 12. 2018.

V tělocvičně se nám sešlo opět přes sto závodníků a my máme velikou radost, že zástupci naší školy stáli na stupních vítězů ve všech kategoriích. Některé kategorie dokonce ovládli pouze naši závodníci. Mezi nejlepší výsledky patří vítězství Sofie Toczko, Dity Smolové, Martina Nováčka a Marka Štolfy. Je tedy velkým úspěchem, že z osmi kategorií dokázali naši žáci vyhrát hned čtyři. Navíc zásluhou bratrů Štolfových máme na kontě i nejlepší výkon soutěže – shodně 155 cm. Je škoda absence některých favoritů, např. Báry Pechové nebo Vítka Horčičky, kteří by pořadím jistě dokázali zamíchat. Ale i přesto pro nás byla soutěž velmi úspěšná. Všem závodníkům gratulujeme ke skvělým výsledkům a těšíme se na další ročník této populární soutěže.

V přiloženém souboru najdete výsledkové listiny jednotlivých kategorií a krátké video z finále nejstarší kategorie chlapců.

Výsledky

 


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna