ERASMUS DAY 2019

Protože je naše škola zapojena v programu Erasmus+, připojili jsme se i letos k oslavám dnů Erasmus. V letošním roce jsme se zaměřili na CLIL, což je integrace cizích jazyků do ostatních vyučovacích předmětů.

Žáci i v nejnižších ročnících si vyzkoušeli zapojit angličtinu do pracovních činností, ti starší potom téměř do všech předmětů. V geometrii začali osmáci hodinu dokonce krátkým motivačním videem v angličtině. Velkým překvapením bylo zařazení anglických slovíček do hodiny češtiny a propojení angličtiny s němčinou. Hodiny byly zábavné a každý si odnesl několik nových slovíček a poznatků.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna