Beseda se spisovatelkou

Dne 30. 9. se žáci 1. stupně zúčastnili literární besedy s paní Michaelou Fišarovou, spisovatelkou a zároveň učitelkou.

V asi hodinovém bloku, spisovatelka interaktivním způsobem představila sebe, svoji tvorbu a zaměřila se speciálně na prezentovanou knihu. Pro menší děti to bylo „A-Ž půjdeš do školy „ a pro 3. – 5. ročník Ela v zemi trollů. Z knížek byly vybrané a zpracované ukázky, které dramaticky doplňoval doprovod paní spisovatelky, profesionální herec Miroslav Reil. Děti tak měly možnost se dozvědět zajímavosti z prostředí Islandu, kde se děj knihy odehrává. Zároveň se dozvěděly fakta ze zákulisí přípravy tisku knih.

Na konci každé besedy měli přítomní žáci i jejich učitelé prostor pro případné dotazy, eventuelně zakoupení a podpis knížky.


Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda se spisovatelkou


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta