Bílé moře Česka

S radostí oznamujeme, že naši druháci pod vedením paní učitelky Odrazilové vyhráli soutěž pod názvem Bílé moře Česka.

Soutěž je zaměřená na vytvoření nejlepšího reklamního plakátu podporující spotřebu potravin živočišného původu s důrazem na českou produkci potravin. Práce hodnotila komise, složená ze zástupců SMA ČR za podpory Ministerstva zemědělství a děti se díky tomu mohou těšit na celodenní exkurzi na farmě rodiny Němcových v Netíně, kde je čeká nejen kontakt s hospodářskými zvířaty, ale i celodenní ochutnávka potravin živočišného původu a projížďka na koních.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina