PODZIM NA HUSOVCE

Ve středu 4. října proběhla na školní zahradě akce s názvem PODZIM NA HUSOVCE. Senátoři za pomoci učitelů připravili odpoledne plné zábavy, her, soutěží a vyrábění na školní zahradě.

Proběhla jízda zručnosti s kolečkem, dobrovolníci si mohli vyzkoušet rytí záhonu, poznávali různé druhy hub, ověřili svou mušku v hodu na cíl, a závodili ve skocích v pytli. Nechyběl ani táborák, opékání špekáčků a hadů z těsta. Rodiče využili možnost sejít se u ohně a neformálně mezi sebou pohovořit. Počasí nám přálo a všichni jsme si tento den moc užili. Na dobrovolném vstupném jsme vybrali 4000 Kč a tato částka poputuje na konto DOBRÉHO ANDĚLA. Moc děkujeme!


Zobrazení: Alba | Podle data

PODZIM NA HUSOVCE


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta