Projektový den (druhý stupeň)

V pondělí 25.3. proběhl na druhém stupni projektový den s názvem „EXPO Husovka“

Na úvodní seznámení s organizací projektového dne a informaci, co vlastně světová výstava EXPO znamená, navázala přednáška cestovatele a průvodce Mgr. Libora Bednáře zaměřená na dvě oblasti – střední Amerika (Mexiko, Guatemala), jižní Asie (Indie, Nepál). Následné dvě hodiny žáci pracovali ve svých třídních dílnách, zjišťovali konkrétní informace o státu, který si vylosovali, vytvářeli počítačovou prezentaci a společně připravovali výstup formou flipchartu, který další hodinu prezentovali.


Zobrazení: Alba | Podle data

Projektový den (druhý stupeň)


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina