Obrázky pro radost

Když se teorie dokáže propojit s praxí, je kýžený výsledek vždy efektivnější.

Ovšem když praxi spojíte se skutečným životem, dává celá práce největší smysl. A tak naši žáci druhého stupně dostali v rámci distanční výuky do výtvarné výchovy úkol nakreslit či namalovat "Obrázek pro radost". Tyto obrázky jsme pak darovali do Domova pro seniory v Náměšti nad Oslavou, aby si s nimi vyzdobili chodby a pokoje. Chtěli jsme udělat touto cestou radost a potěšení našim seniorům zejména v této komplikované době, kdy je tak důležité myslet na lidi kolem sebe.

Věříme, že naše obrázky dosáhnou svého smyslu.


Zobrazení: Alba | Podle data

Obrázky pro radost


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina