Příspěvek pro opuštěná zvířata

Před vánočními prázdninami uspořádali žáci 9. třídy finanční charitativní sbírku. Zda přispějí a jakou částkou bylo na jejich uvážení.

Sbírky se nakonec zúčastnili všichni žáci a spolu s třídním učitelem a asistentkou pedagoga vybrali krásnou částku čtyři tisíce, kterou se rozhodli věnovat třebíčskému útulku pro opuštěná zvířata. Ve čtvrtek 12. ledna se pak ve škole setkali s paní Spáčilovou, vedoucí zmíněného útulku a dar jí předali. Za tento krásný čin patří žákům velké poděkování a věříme, že i opuštěná zvířata díky tomuto příspěvku budou mít veselejší dny.


Zobrazení: Alba | Podle data

Charitativní podpora 9.A


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor