Školní výlet PERMONIUM OSLAVANY

V pondělí v posledním školním týdnu si žáci 3.A, 3.B a 4.A užili společného výletu do Permonia, zábavního parku na území bývalého rosicko-oslavanského revíru.

Děti se rozdělily do čtyřčlenných skupinek a mohly začít plnit úkoly v interaktivní hře řízené pomocí moderních informačních technologií. Žáci prošli nadzemním bludištěm,  nalezli zde důlní jezero, sopku, prales, starou hornickou dílnu a mnozí se odvážili sjet i výtahem...Za odvahu a splnění všech úkolů získali Permoníka, z kterého měli  velkou radost a nadšeně si jej odváželi domů.

Čtvrteční den si žáci užijí na exkurzi Esko – T v Třebíči, kde v rámci projektu poznají problematiku třídění odpadu a uvědomí si tak, jak důležité je, aby lidé chránili a neznečišťovali svým neuváženým chováním svoji planetu Zemi, aby nám všem  mohlo být na ní dobře.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta