Školní kolo konverzační soutěže z anglického jazyka

V minulém týdnu se utkali nejlepší angličtináři z šestého až devátého ročníku o postup do okresního kola konverzační soutěže z angličtiny.

Všechny soutěžící čekal tradiční poslech s porozuměním, popis obrázku, odpovědi na záludné otázky poroty a řešení situace „co bys dělal, kdyby….“ V kategorii A1 (6. a 7. ročník) byla úroveň na prvních čtyřech místech naprosto srovnatelná a bylo velmi těžké vybrat dva postupující. Na prvním místě se umístila Sára Kovaříková, na druhém místě Adam Všetečka a na třetím místě Erika Sládková (všichni 7. A). V kategorii A2 porota ocenila, že všichni žáci už v angličtině přemýšlejí a aktivně ji používají nejen v hodinách, ale i mimo školu. Na prvním místě se umístila Barbora Pechová (9. B), na druhém Jiří Polehla (8. B) a na třetím Vojtěch Pravda (8. A). Všem gratulujeme a s prvními dvěma z každé kategorie se těšíme do okresního kola.

Výsledky A1

Výsledky A2


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor