SCOLAREST - nové webové stránky

od 1. 4. 2022
SCOLAREST - nové webové stránky

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o tom, že společnost Scolarest spol. s r.o. přechází na nový pokladní systém a s tím souvisí i přechod na nové webové stránky https://novy.mujscolarest.cz, které slouží k možnosti objednávání stravy. Účty budou na novém webu vytvořeny automaticky na Vaše emailové adresy, které máte na původních webových stránkách.

V následujících dnech Vám přijde na emailovou adresu odkaz na vytvoření hesla k novému účtu. Po zadání hesla se lze ihned přihlásit a účet začít používat. Objednávky stravy od 1.4.2022 prosím provádějte již na nových webových stránkách. Původní webové stránky https://mujscolarest.cz budou od dubna 2022 zablokovány.

V případě jakýkoli problému se na nás obracejte prostřednictvím emailové adresy:

restaurace.scolarest@compass-group.cz

Případné dotazy Vám ráda zodpoví: vedoucí školní jídelny – Jevhenija Jarošová

zr.6790@scolarest.cz

Děkujeme za pochopení a doufáme, že změna bude k Vaší spokojenosti.


Přidáno 25. 3. 2022, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor