Společné adventní tvořeníčko ve 3. A a 3. B

Poslední listopadový den jsme se odpoledne sešli s dětmi a jejich rodiči, abychom si vyrobili nějakou adventní dekoraci na začínající advent, aby bylo v našich příbytcích ještě více příjemně a útulno.

Pod šikovnýma rukama maminek, babiček a dětí vznikala krásná dílka – věnečky z různých materiálů, girlandy aj. Některé maminky přinesly pohoštění – muffinky, sušenky, perníčky. Paní kuchařky nám uvařily čaj. Za tyto dary všem moc děkujeme. Společně jsme si užili příjemné, tvořivé odpoledne. Krásný a klidný advent všem. 


Zobrazení: Alba | Podle data

Tvořeníčko ve 3. A a 3. B


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna