Krajské kolo zimního čtyřboje

V sobotu 26. listopadu se v brzkých ranních hodinách vydala skupina dvaceti žáků naší školy do Havlíčkova Brodu na krajské kolo zimního čtyřboje.

Jedná se o čtyři sportovní disciplíny – šplh na tyči, člunkový běh, hod medicinbalem a skok do dálky z místa. Zlaté medaile ve svých kategoriích získali: Oliver Kuna, Anna Pelánová, Jana Rousková a Jakub Janda. Ze stříbra se těšila Monika Betková a bronzovou medaili si vybojovala Natálie Pelánová. Ostatní žáci se umístili v první desítce. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a celého okresu a blahopřejeme k dosažení pěkných výkonů.


Zobrazení: Alba | Podle data

Krajské kolo zimního čtyřboje


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna