BESIP – krajské kolo Soutěže mladých cyklistů

Ve čtvrtek 6. 6. 2024 se tým ve starší kategorii dočkal krajského kola Soutěže mladých cyklistů, do kterého postoupil z oblastí fáze soutěže.

Tým ve složení Sofie Š. Horká, Nikol Zedníčková, Lukáš Valíček a Jaroslav Chlanda se musel vypořádat s novými překážkami v jízdě zručnosti, modelovými situacemi první pomoci, testem pravidel silničního provozu, plánováním trasy v plánu města a jízdou dle předpisů na dopravním hřišti v Jihlavě. Na plnění úkolů dohlíželi odborníci v daných oborech. Snaha a chuť podat co nejlepší výkon byla z našich soutěžících cítit, a tak možná bylo osmé místo trochu zklamáním, ale rozhodně se nemají za co stydět. Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hlavně bezpečné kilometry na kole.


Zobrazení: Alba | Podle data

BESIP – krajské kolo


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina