OLYMPIJSKÝ ODZNAK – KRAJSKÉ KOLO

Do postupového kola Olympijského odznaku se letos podařilo probojovat 6 našim žákům, kteří na atletickém stadionu v Třebíči poměřili síly se svými konkurenty z celého kraje.

Soutěžilo se v pěti disciplínách (sprint, skok do dálky, shyby na šikmé lavici, hod míčkem a běh na 1000m). Pro naši školu byla soutěž velmi úspěšná. V minulosti už se mezi jednotlivci podařilo několika žákům probojovat až do republikového finále, letos by to byli hned tři. Na stupně vítězů se postavili Marek Šuler (1. místo), Martin Krčál (2. místo) a Jakub Janda (3. místo). Ostatní naši závodníci Elen Běhalová, Matyáš Hubcej a Jana Kryštofová se umístili do 8. místa ve svých kategoriích, což je také pěkný výsledek.


Zobrazení: Alba | Podle data

OLYMPIJSKÝ ODZNAK – KRAJSKÉ KOLO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor