Navrhni svůj dům

Děvčata a chlapci osmých tříd se zúčastnili školního kola soutěže „Navrhni svůj dům“.

Soutěžící zpracovali trojrozměrný model domu, popsali život v domě, vysvětlili vnitřní uspořádání, například ve vztahu k osobním koníčkům nebo předpokládanému zaměstnání obyvatel domu. V regionálním kole nás reprezentovaly dva dvoučlenné týmy ve složení Linda Drozdová, Lucie Netrdová, Simona Klímová, Adéla Kafková. Jednodenní finále soutěže proběhlo na Střední škole stavební Třebíč 17. 5. 2019. Zde si dívky vylosovaly žáka třetího ročníku střední školy, který se tímto stal členem jejich týmu a společně zpracovali projektovou dokumentaci a vizualizaci v programu ARCHICAD. Děvčata tím získala cenné zkušenosti.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna