ATLETICKÝ TROJBOJ A ŠTAFETOVÝ POHÁR

Ve čtvrtek 2. května jsme se sportovci z 1. stupně odjeli vlakem do Třebíče na sportovní akci, která spojovala dvě soutěže.

Tou první byl Štafetový pohár, kde všichni žáci běželi v rámci svých kategorií štafety 8x 100m a 8x 200m. Druhá soutěž, Atletický trojboj, se týkala pouze starší kategorie, tedy žáků 4. a 5. tříd. Trojboj se skládal z běhu na 50 metrů, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Co se týče štafet, pro některé naše malé závodníky to byla na oválu sprinterská premiéra, a tak nasbírali cenné zkušenosti. Někteří jsou už naopak zkušenými běžci a stali se velkou oporou svého týmu. Navzdory pěkným individuálním výkonům se našim družstvům ve štafetách nepodařilo získat žádný cenný kov. To ale neplatilo pro Atletický trojboj. Tam se blýskl Oliver Kuna z 5. A, který vybojoval individuální 3. místo ve své kategorii, a potom také celé jeho čtyřčlenné družstvo (Kuna, Šuler, Pelánová, Sochorová), které skončilo také třetí.

Všem našim závodníkům gratulujeme ke krásným výkonům a přejeme jim mnoho úspěchů na dalších sportovních akcích.


Zobrazení: Alba | Podle data

ATLETICKÝ TROJBOJ A ŠTAFETOVÝ POHÁR


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta