Šesťáci na výletě

V letošním školním roce se šesťáci vydali na výlet do Lednice, kde si v horkém dni prošli krásný zámecký park, vyšlápli 302 schodů na Minaret, aby se pokochali krásnou vyhlídkou.

Poté se svezli na lodičkách zpět k zámku. Celou jízdu nás bavil vtipný výklad pana kapitána. Někteří ještě navštívili skleník plný exotických rostlin a po obědě se vydali na cestu do Brna do vysněného zábavního rodinného parku Bruno. Tam si všichni mohli zařádit téměř čtyři hodiny na trampolínách, skluzavkách, nafukovacích a lanových atrakcích, svézt se na autodromu, ale hlavně využít nově otevřené venkovní zóny s vodotrysky a dalšími vodními prvky. Domů jsme se vrátili v podvečer příjemně unaveni, ale spokojeni a plní nových zážitků.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna