Gymnastický dvojboj

Naše tělocvična přivítala v sobotu 26. ledna téměř 80 sportovních gymnastek z Dačic, Přibyslavic a Náměště na gymnastickém dvojboji prostná – kladina (lavička).

Děvčata byla rozdělena do 6 kategorií podle věku a výkonnosti. Boj o medaile byl urputný, vyžadoval perfektní znalost sestav bez jediné chybičky. Bohužel některým se chyba vloudila třeba pádem z nářadí nebo vynecháním povinného prvku, což ale bude poučením pro příští soutěže. Ve výsledcích se jednotlivá místa od sebe lišila o setiny bodů! Medailová umístění:

1. místo: Eva Veselá, Dita Smolová
2. místo: Šarlota Sofie Horká, Ester Rychlá, Andrea Špačková
3. místo: Adriena Veselá, Nikol Houšková

Další výsledky: Štěpánka Blažková, Helena Veselá a Aneta Černá (4.), Denisa Smolová a Tereza Kalábová (5.), Dominika Tóthová a Sofie Toczko (6.), Nicoletta Černáková (10.), Karolína Veselá (11.), Nella Dvořáková a Nikola Šulerová (12.), Kateřina Komárková a Silvie Musilová (13.), Nikol Zedníčková, Nikola Horčičková a Anna Soukupová (14.), Kristin Fila (16.).

Všem gymnastkám děkuji za vzornou reprezentaci, ochotným maminkám za výborné občerstvení, paní Pechové za zpracování výsledků, manželům Frgálovým za pomoc, Martině a Báře za pouštění hudby, trenérkám Broně Černé, Janě Křížové, Haně Veselé, Vlastě Sobotkové a Janě Komárkové za přípravu děvčat na soutěž.                                                                                   

Iva Klímová


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je sobota 13. 7. 2024

Svátek má Markéta