Prázdniny s angličtinou

I v letošním roce se na naší škole ve spolupráci s DDM Radost uskutečnil oblíbený příměstský tábor pro děti třetího až pátého ročníku Prázdniny s angličtinou. Letošním tématem byla Cesta kolem světa.
Prázdniny s angličtinou

Dvacítka kluků a holek ve třech družstvech dopoledne hravou formou procvičovala slovíčka, hrála hry, zpívala písničky, luštila křížovky a četla zajímavé texty – to vše samozřejmě v angličtině. Odpoledne potom všichni sportovali a hráli hry. Kromě sportovního vaku plného zajímavých odměn si všichni odnesli také vlastnoručně vyrobené polštářky, lžičky ozdobené fimo hmotou, táborové fotky v origami rámečku, originální mýdlo a indiánský náhrdelník. Postupně navštívili všechny světadíly, nejlepší však byla Asie. Děti si vyzkoušely stolování s čínskými hůlkami, které jim zůstaly na památku. Noc ze čtvrtka na pátek patřila tradičně přespání na táboře, kterému předcházela honba za pokladem v oboře a stezka odvahy. Týden plný dobrodružství utekl příliš rychle, v pátek se nikomu nechtělo domů. Těšíme se zase za rok!


Přidáno 10. 9. 2020, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina