STRAŠIDELNÁ ŠKOLA

Stejně jako každý rok, také letos se na naší škole uskutečnila Strašidelná škola. Letos se konala v pátek 14.2. 2020 na téma „Útěk z vězení Husovka“.

Vězení hlídali upíři, Freedy, Samara, Jason, Pennywise, strašidelná Dvojčata, mumie, kostlivec, duchové a další. Všichni účastníci měli před sebou nelehký úkol, kdy museli projít hrůzostrašnou trasu osvětlenou pouze svíčkami. Po cestě bylo rozmístěno 9 stanovišť s různými děsivými úkoly. Šílený smích, hrozivé zvuky a skřeky, ze kterých běhal mráz po zádech, se po škole ozývaly celé 2 hodiny.  Vše bylo zakončeno čarodějnickou laboratoří, kde si stateční návštěvníci vyzkoušeli různé pokusy.

Toto vše si pro náměšťské děti a děti z okolí připravili senátoři naší školy. Máme velkou radost, že se akce povedla. Přišlo téměř 200 návštěvníků, kterým se podařilo uniknout z vězení Husovka.  Už teď se těšíme na další společnou akci.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš