Prvňáci v ZOO

Týden před Velikonoci se žáci prvních tříd vydali do našeho krajského města Jihlavy.

Všichni se moc těšili, že společně prožijí hezký den – nejen ve společnosti svých kamarádů, ale hlavně si chtěli na vlastní oči prohlédnout „zvířecí rodinky“, o kterých se právě nyní učí v hodinách prvouky. A to jak zvířátek, která jsou běžnou součástí našeho kraje a naší vlasti, ale samozřejmě i těch, které můžeme vidět právě jen v ZOO. Výukový program s názvem „Když jsem já sloužil“ byl perfektně připravený a děti odjížděly spokojené a obohacené o pěkné společné zážitky.


Zobrazení: Alba | Podle data

Prvňáci v ZOO


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš