OSMÁCI NA EXKURZI K VOLBĚ POVOLÁNÍ

V pátek 2. prosince nás v prostorách střediska praktického výcviku v Náměšti nad Oslavou uvítali zástupci Obchodní akademie a Hotelové školy Třebíč, kteří nám v rámci školní „Roadshow“ představili tradiční i nové obory jak studijní, tak také učňovské.

Přítomni byli i žáci školy, kteří nám předvedli své dovednosti z výuky i z praxe. Mohli jsme si vyzkoušet přípravu míchaného nealko nápoje, nechat si zpracovat bláznivé i seriózní fotky ve fotokoutku, načesat lokny, copánky či vyzkoušet módní party odstíny vlasů, někteří si vyzkoušeli holičské umění (naštěstí pouze na nafouknutém balónku). Exkurze byla zajímavá a v dostatečném předstihu jsme získali tipy kam dál, až se příští rok budeme muset rozhodnout.


Zobrazení: Alba | Podle data

OSMÁCI NA EXKURZI K VOLBĚ POVOLÁNÍ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor