Šesťáci v Praze

V polovině dubna se uskutečnila další exkurze z grantu Pokusné ověřování paměťových institucí.

Tentokrát se žáci šestých ročníků vydali na dvoudenní výlet do Prahy. První den navštívili expozici Keltové v nově otevřené budově Národního muzea na Václavském náměstí. V rámci komentované prohlídky si prohlédli řadu unikátních exponátů, rozšířili si znalosti z dějepisu a některé činnosti z tohoto období si i sami vyzkoušeli. Druhý den navštívili Náprstkovo muzeum, kde je čekala velmi zajímavá prohlídka s milou průvodkyní o historii Austrálie a Oceánie a samostatná prohlídka části o životě a kultuře indiánů. Nechyběla procházka historickým centra Prahy včetně Karlova mostu. Protože nám přálo i počasí, všichni si odvezli nejen nové znalosti, ale také krásný zážitek v podobě času prožitého s kamarády.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina